Telefonas

+370 37 222574

El.paštas

krsna.info@gmail.com


2018.02.02

Atsižvelgiant į tai, kad jau kurį laiką socialiniuose tinkluose sklinda įvairūs gandai, susiję su JŠ Bhakti Svarupa Caitanya Maharadžu, Lietuvos Krišnos sąmonės Nacionalinis susirinkimas, pasitaręs su mūsų GBC atsakingais sekretoriais Lietuvai, nutarė padaryti oficialų pareiškimą šiuo klausimu.

Praeitų metų lapkričio mėnesį JŠ Bhakti Svarupa Caitanya Maharadžas buvo pastebėtas Pietų Indijoje, kurortinėje vietovėje, lydimas moteriškos lyties atsidavusios. Informacija apie tai pasiekė Lietuvos Krišnos sąmonės Nacionalinio susirinkimo narius ir mūsų GBC atsakingus sekretorius Lietuvai. Savo ruožtu, pastarieji perdavė šią informaciją GBC sanjasos komitetui Majapure.

Pastarosiomis dienomis mes buvome informuoti mūsų GBC atsakingų sekretorių Lietuvai, kad GBC sanjasos komitetas Majapure priėmė sprendimą dėl tyrėjo paskyrimo, tiriant šį incidentą. Šis atsidavęs, dirbęs profesionaliu detektyvu, turi reikiamą patirtį, kad ištirti visas įvykio aplinkybes.

Prašome atsidavusius, siekiant išvengti įžeidimų, susilaikyti nuo bet kokių apkalbų, versijų kūrimo ir komentarų iki tyrimo išvadų gavimo ir GBC sanjasos komiteto sprendimo šiuo klausimu. Apie tyrimo išvadas ir GBC sanjasos komiteto sprendimą atsidavusius informuosime atskiru pranešimu.

Recommended Articles